Home / Imprezy Integracyjne

Imprezy integracyjne

Nauka w praktyce

Żyjemy w przeświadczeniu że nauka najlepiej wychodzi w praktyce, jednak w tym celu trzeba mieć podstawy teoretyczne. I mimo że podchodzimy do naszej działalności bardzo poważnie, to jeszcze lepsza jest nauka w praktyce poprzez zabawę - dlatego też nasze imprezy integracyjne zawsze mają motyw przewodni przykładowo taki jak: rozbitkowie na wyspie, ocaleni z katastrofy lotniczej, partyzanci leśni.

Jednak nie samym przetrwaniem człowiek żyje, z tego powodu jedną z naszych głównych specjalności są imprezy strzeleckie. Dzięki bardzo bliskiej współpracy z siecią sklepów Snajper, oraz Stowarzyszeniem Miłośników Broni i Klubem Sportowym Kochambron.pl, oferujemy szeroką gammę imprez na strzelnicach.

Dzięki dużemu wyborowi broni- zaczynając od pistoletów, rewolwerów, poprzez strzelby, karabiny szturmowe czy wyborowe na granatnikach kończąc pozwalają zaspokoić nawet najbardziej wymagających pasjonatów strzelectwa. Samemu można określić jaki rodzaj imprezy nam odpowiada, lub wybrać spośród motywów które dla Państwa przygotowaliśmy, oraz które już doskonale się sprawdziły.

Garść przykładów: Płatny zabójca, Polska mafia, Rambo, Dziki Zachód, Don Corleone, Zimna Wojna, Snajperzy.
Dotychczas wiele firm zaufało nam, powierzając swoich pracowników naszej opiece, oraz łącząc przyjemne z pożytecznym. Imprezy zarówno kilkugodzinne, jak i te trwające kilka dni, nie tylko dają możliwość sprawdzenia się w trudniejszej sytuacji, ale również są świetną okazją na zacieśnienie znajomości,

pozwalają lepiej się poznać, oraz osiągnąć lepszy poziom współpracy między uczestnikami, co z kolei bardzo efektywnie przekłada się na wspólne działanie na co dzień. Z tego powodu, nasze imprezy integracyjne nie są dedykowane tylko dla firm, ale również dla grup zorganizowanych, które chcą w sposób nieco mniej standardowy spędzić czas wolny, mając przy tym sporo zabawy, ale również ucząc się wielu przydatnych umiejętności.

 

Zaufali nam

•Delphi    •Aptiv    •Andea solutions    •Victorinox    •IT Works    •Veracomp    •Norsk Hydro    •AP Company    •High Class Rent    •Kuro Detailing   

Spotkania Integracyjne

28 Lipca, 2019

Grupy zorganizowane

Imprezy zarówno kilkugodzinne, jak i te trwające kilka dni. Zacieśnienie znajomości...

Przeczytaj więcej

26 maja, 2019

Zajęcia w terenie

Dzięki dużemu wyborowi broni spotkania pozwalają zaspokoić nawet najbardziej wymagających pasjonatów strzelectwa.

Przeczytaj więcej

9 Czerwca, 2019

Wystawy broni

Stowarzyszenie Miłośników Broni dba o szerzenie wiedzy na temat militariów i obronności.

Przeczytaj więcej